box

Normálně… Neformálně…

Jednoduše mě zajímá svět kolem, hl. to jak to všechno vlastně funguje. Vyjádřeno ve vědeckých disciplínách: geografie, ekologie a biologie (na pořadí záleží). Poslední dobou i GIS, DPZ a vůbec IT obecně.

Taky mě baví malovat, kreslit, sochat, ale od té doby, co nemám v rozvrhu výtvarku tak bohužel. Zjednodušuju si to focením. Občas mě zčistajasna lapí múza. Možná, že časem přibude i básnický koutek :-)

Čtu, sleduju…

Raději místo beletrie si přečtu něco z výše uvedeného přírodovědného trojsoudku (i když stohy skript mě už zmáhají), když už nějakou knihu tak něco ze science fiction, to mě bere. Rád sleduju nezávislé filmy, cestopisy, dokumenty, živé koncerty, kvalitní komedie a sitcomy (na pořadí nezáleží).

Poslouchám…

Kde co, poslední dobou mi nevadí ani klasika, ale zřejmě doživotně jsem propad kultu Depeche Mode, prostě "synťáky", zvučné kytarové riffy a smysluplné texty… DM4ever! Obecně má pro mě "hudba z Ostrovů" zvláštní kouzlo, zvlášť ve spojení kytary - klávesy.

Z domácí tvorby by to byla Anna K - jediná to bytost v zemi zdejší, která mě svým hlasem ukonejší :-) A… Dnes už vyšuměný Oceán, a kdesi ztracené volání Shalom, že by osud? ...

Sport…

Kdysi za časů útlého mládí lední hokej, dnes tak leda pasivně. Občas mě napadá pořádnej "bajk", v zimě zas prkno, no ale znáte to "no time, no money"…

Domácí zvířátka…

Ve zkratce… Měl jsem (želva, korela, kanárek, morče, křeček), nemám (to je ale biololog :-), chtěl bych mít (rybičky nebo strašilky).

Motto…

Spíš než "motto" by to byla jedna rada do života: "To, co máš v hlavě, to ti nikdo nevezme."

Životní cíl…

Práce, která mě baví. Zatím mám to štěstí. To "ostatní" při relativním zdraví "přijde" samo.